Máte již aktivní PPC kampaně?

Nechte si udělat nezávazný PPC audit kampaní. Nabízíme Vám konzultaci, díky které můžeme například odhalit chyby, které by Vás v budoucnu mohly stát nemalé peníze. PPC audit Vám může rovněž pomoci ve zvýšení výkonu Vašich PPC kampaní. Získáte naše doporučení a poskytneme Vám nezávislý pohled na věc. Stačí nám pouhých 15 minut.


Kdy se rozhodnout pro audit PPC?

layout styles

PPC Audit děláme ručně

K PPC auditu nepoužíváme žádné roboty. Vše děláme ručně a pečlivě. Nejprve projdeme a zkontrolujeme veškeré struktury Vašich PPC kampaní. Poté hodnotíme nastavení a historický výkon Vašich PPC kampaní. Zaměřujeme se na prvky, za které zbytečně platíte peníze navíc. Výsledkem naší práce je dokument, ve kterém najdete, co byste měli změnit a na čem byste dále měli zapracovat.

PPC audit běžně zvládneme v rozsahu několika dní v závislosti na složitosti Vašich PPC kampaní.


Co dělat, jakmile je PPC audit hotový?

Pokud Vám nebude po přečtení vyhodnocení PPC auditu něco jasné, rádi Vám vše objasníme a poradíme. Následně se můžeme domluvit na spolupráci. Vytvoříme pro Vás kalkulaci a navrhované změny zapracujeme do vašich PPC kampaní. Je též možné dohodnout se na jednorázových úpravách nebo úpravách v rámci správy PPC kampaní.

Veškeré změny zapracujeme během několika dní v závislosti na volných kapacitách.

style switcher