COVID-19 Koronavirus kredity

Kredity od Google

Google chce pomoci zmírnit některé náklady pro malé a střední podniky během náročné doby epidemie Koronaviru COVID-19.

Google uvolní na inzerci PPC reklam kredity ve výši 340 milionů USD. Kredity na ppc reklamu bude možné kdykoli použít do konce roku 2020.

Bližší informace budou ještě zveřejněny. Avšak teď už víme, že podpora pro inzerci v PPC systémech bude pro malé a střední podniky, kteří jsou aktivními inzerenty od začátku roku 2019.

Pokud Google nezmění systém připisování kreditů, inzerentům by se mělo v nadcházejících měsících objevit v jejich účtech Google Ads informační bublina o možnosti kreditů.

Uvidíme tedy co nám další měsíce přinesou. 

Zdroj

Kredity od Facebooku

Podobně jako Google, nabízí granty a reklamní kredity pro PPC kampaně inzerentů i Facebook v předpokládáné výši 100 milionů USD.

Dle posledních infomrací granty dostane okolo 30 000 způsobilých malých podniků ve více než 30 zemích, kde Facebok působí.

Facebook jde také cestou zmírnit dopady epidemie Koronaviru COVID-19.

V příštích týdnech Facebook začne s vývojem aplikace, kde bude pravděpodobně možné granty získat. Momentálně se lze zatím registrovat na tomto odkaze. Jakmile budou k dispozici další informace, budeme sdílet další podrobnosti.

Zdroj

Kredity od Seznamu

Na webu nenechame-vas-v-tom.cz nabízí pomoc pro české firmy a živnostníky i Seznam. Dle posledních informací nabízí zvýhodněnou, či bezplatnou inzerci, a to v celkové výši 100 000 000 Kč.

Zdroj