Zdokonalte svůj online marketing

Jestli jste rozhodnutí začít s PPC reklamami pracovat, svěřte správu Vaší PPC kampaně nám. Naším zaměřením pro správu PPC kampaní jsou převážně malé a střední firmy. Pokud již PPC kampaň máte, pomůžeme Vám s její správou. Pokud ne, zrealizujeme Vaši PPC kampaň

Nezáleží na tom, zda provozujete eshop, nebo jste firmou orientovanou na poskytování služeb.

Naše správa PPC kampaní se zaměřuje na oba typy podnikání. Marketing Vaší firmy rozvineme postupně tak, aby ve výsledku fungoval jako samostatný prodejní kanál. Tím pádem se budete moci více věnovat objednávkám a celkově se více zaměřit na řízení Vašeho podniku. Během práce na Vaší PPC kampani se vynasnažíme být kreativní a snížit náklady na Váš online marketing.

V neposlední řadě k Vám na web budeme neustále přivádět relevantní uživatele a potencionální zákazníky, kteří u Vás nakoupí zboží nebo službu a budou se k Vám vracet.

Dlouhodobější správu PPC můžeme koncipovat i s orientací na budování povědomí o Vaší firmě a popularizaci Vaší značky.

Seznámíme se s Vaší firmou a identifikujeme její potřeby. Podle toho nastavíme strategii a zacílíme reklamy tak, aby oslovovaly vhodné uživatele. Provedeme testy, optimalizace a budeme poskytovat měsíční reporty. Výsledky naší práce se u většiny klientů projeví okamžitě.

Nejdůležitějším cílem je u PPC kampaní jejich rentabilita - tj, vedení kampaně tak, abyste neplatili více, než Vám reklamy vydělávají. Konkrétní cíle se poté odvíjí od činností jednotlivých firem.

Správu PPC kampaní realizujeme pro reklamy ve vyhledávání, v obsahové síti, Google nákupy a další srovnávače, Remarketing, Google Ads (dříve Adwords), Sklik, Facebook Ads a další Social Ads..