Najděte efektivní klíčová slova pro váš web

Plánovač klíčových slov je bezplatný nástroj, díky kterému můžete nalézt ta správná klíčová slova, která jsou relevantní pro vaše produkty, služby či stránky. Jak najít ta správná? 

Plánovač vám také nabídne informace o průměrných nákladech na zobrazení reklamy u daného klíčového slova a přehled počtu vyhledávání - tedy informaci o tom, kolikrát je dané klíčové slovo vyhledáváno každý měsíc. O úspěšnosti vašich kampaní kromě klíčových slov dále rozhoduje váš rozpočet, nabídky a chování zákazníků v daném odvětví. Plánovač klíčových slov je dostupný pro všechny účty, které jsou v režimu pro experty. Pokud se účet nachází v chytrém režimu, není možno funkcí plánovače využívat. Do režimu pro experty můžete přejít po přihlášení do Google Ads, kliknutí na ikonu klíče a zvolení Přepnout do režimu pro experty.

Jak najít ta správná klíčová slova? 

Po otevření plánovače máte dvě možnosti, jak vytvořit plán klíčových slov. Objevte nová klíčová slova je první možnost, která se nabízí. Umožní vám získat návrhy nových klíčových slov, upravovat seznam s jejich návrhy a také díky ní můžete zobrazit prognózy výkonu pro daná klíčová slova. Druhá možností je  Získání údajů o objemu vyhledávání a prognóz. V tomto případě nahrajete soubor se seznamem nebo plánem klíčových slov a Prognózy vám podají informace o tom, kolik kliknutí, zobrazení a konverzí nejspíše u daných klíčových slov získáte vzhledem k výši útraty.

Jak prognózy fungují?

Poté, co nahrajete soubor s klíčovými slovy pomocí funkce Získat objem vyhledávání a prognózy, se prognózy zobrazí v plánu na stránce Prognózy. Zahrnují odhady optimálního výkonu, období pro prognózu, reklamní sestavy, do kterých budou slova přidána a také odhady pro jednotlivá klíčová slova. Prognózu můžete stáhnout i sdílet.

Nevíte si rady s volbou klíčových slov? Rádi pomáháme našim klientům nacházet nové cesty k většímu úspěchu jejich PPC reklam. Pokud potřebujete pomoci výběrem správných klíčových slov nebo nastavením PPC reklamy obecně, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nám zavolat nebo napsat prostřednictvím formuláře. Těšíme se na Vás!